Pasekėjų biografijos

Borisas Nikolajevičius Abramovas

Borisas Nikolajevičius Abramovas (1897-1972)

Dar visai neseniai jis buvo žinomas tik nedideliam žmonių ratui. Pats jis nemėgo apie save kalbėti. Pažįstami galėjo apie jį spręsti tik pagal išorinius požymius, kurie atskleidžia tik paviršinę žmogaus esmę. B.N.Abramovo gyvenimo pagrindą sudarė jo vidinis pasaulis, apie kurį daugiau žinojo jo mokiniai, kuriems jis vadovavo ir dalinai atsiskleidė. Intensyviau apie jį pradėta kalbėti po užrašų - GRANI AGNI JOGI- publikacijos

Nikolajus Uranovas

Nikolajus Uranovas 1914 – 1981/06/06

Unikali ir daugiabriaunė Uranovo asmenybė (N.A.Zubčinskio pseudonimas) išsireiškė filosofo, gydytojo, astrologo, muzikanto ir dailininko talentuose. N.Uranovas gimė Kinijoje (Mandžiūrijoje), netoli Charbino miesto, Viaišiate gyvenvietėje. Jaunystėje jis susitiko su B.Abramovu. Tuo metu į Charbiną atvažiuodavo N.Rerichas, B.Abramovas tapo jo mokiniu. Pagal N.Rericho paliepimą Abramovas įkūrė Gyvosios Etikos pasekėjų grupę ir jai vadovavo. Į šią grupę buvo įtrauktas ir Uranovas, B.Abramovas tapo jo Vadovu.

Alfredas Cheidokas

Alfredas Cheidokas (1892–1991) 

Mūsų laikais, kai visuomenę užgriuvo okultinių, bioenergetinių, antroposofinių (gr. anthropos - žmogus ir sophia - išmintis) ir magijos kūrinių lavina, kada tarp knygų piramidžių apie ekstrasensoriką kartais nebeįmanoma atskirti tiesos nuo melo, ypač vertinga yra tiesos ieškojimui paaukojusio savo ilgą, šimtamečio gyvenimo patyrimą mokslininko ir rašytojo figūra - Alfredo Cheidoko asmenybė.

Konstantinas Nikolajevičius Riabininas

Konstantinas Nikolajevičius Riabininas  (1877 05 17 – 1953)

Gydytojas, N.Rericho organizuotos ekspedicijos po centrinę Aziją dalyvis.
„Atiduodami duoklę N.Rericho veiklai, mes vis atidžiau įsižiūrime į tą palyginti siaurą jo bendraminčių ratą. <...> Kas buvo tie žmonės? Gal tyrinėdami tų žmonių gyvenimą ir kūrybinį palikimą atrasime naujų, anksčiau nežinomų Rericho Pasaulio detalių?
Kruopštus archyvų nagrinėjimas padėjo po kruopelytę surinkti medžiagą, padedančią atskleisti vieno iš N.Rericho po Centrinę Aziją organizuotos ekspedicijos (1927 - 1928) bendražygių - Konstantino Nikolajevičiaus Riabinino biografiją.“
A.G.Topčijevas

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Wednesday the 11th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©