Agni joga lietuviškai

Beribiškumas II dalis 1930 m.

Беспредельность, часть II 1930 г.
Beribiškumas II dalis 1930 m.

N.Rericho paveikslas „Šviesos kariai“, nutapytas 1933m.539. Tik ten, kur akis dengia šešėlis, tik ten dvasia gali ieškoti Šviesos. Tik ten, kur šešėlis stovi už nugaros, tik ten dvasia gali išreikšti savo jėgą. Tik ten, kur šešėlis uždengia tolimąjį pasaulį, tik ten dvasia gali išreikšti įžvalgos galią.

Dangiškoji Brolija, II dalis 1938 m.

Братство, часть II 1938 г. Dangiškoji Brolija, II dalis 1938 m.

49. Urusvati stebėjo Mūsų vaistingųjų augalų rinkėjus. Kai  kurie iš jų žino, kad triūsia svarbiam tikslui, bet daugelis renka augalus be jokios nuovokos. Surinktus augalus jie priduoda į nustatytas vietas. Kažkas ateina ir juos nuperka. Kartais tai būna prekeiviai kinai, nors nė kiek paprastų rinkėjų nesuglumina ir sarto ar indo pasirodymas. Apie vaistingųjų augalų ypatingą paskirtį neįmanoma užsiminti  netgi keliais žodžiais. Be abejo, gandas netruks išplisti, o tada užplūs perėjūnai.

Brolija, I dalis 1937 m.

Братство, часть I 1937 г.   Brolija, I dalis 1937 m.

13. Urusvati gali įvardinti Brolijos Narius, bet ji šito nepadarys, nes pirmiausia įvertins tokio paskelbimo pasekmes. Jau septyni vardai žinomi pasauliui, o kokia pasauliui iš to nauda? Reikia žinoti atliktus darbus, bet ne vardus. Todėl kai paliesime asmeninius Brolių gyvenimus, kalbėsime apie jų darbus, nenurodydami jų vardų.

AUM 1936 m.

АУМ 1936 г.   AUM 1936 m.

231. Labai naudinga mokytis senovės kalbų, juose užfiksuota žmonijos minties istorija. Galima pastebėti, kokios sąvokos vystėsi arba nyko. Palyginkime sanskritą ir lotynų kalbą, pamatysime, kad lotynų kalba apsieina be labai gilių sąvokų; todėl krypstanti į materiją Romos mąstymas negali prilygti Indijos minties gilumui.

Kalba yra tautos metraštis, o žodynas yra jos Kultūros istorija.

Ugninis (Dvasinis) pasaulis III dalis 1933 m.

Мир Огненный, часть III 1933 г.
Ugninis (Dvasinis) pasaulis III dalis 1933 m.

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Sunday the 8th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©