Beribiškumas I dalis 1930 m.

Spausdinti
Kategorija: Agni joga lietuviškai
Parašyta Penktadienis, 28 gruodžio 2012 Autorius studija Gin-Dia

Беспредельность, часть I 1930 г.
Beribiškumas I dalis 1930 m.

62. Kam Kosmosą apriboti tik Žeme ir galvoti, kad jis žmogui suteikė vienintelį prieglobstį (Žemės planetą)?

352. Galima girdėti apie laimingus ir nelaimingus ženklus, kurie atsiranda nuo šviesulių poveikio. Žinoma, visam pasauliui negali būti laimingų ar nelaimingų ženklų.

Žinoma, visam pasauliui negali būti laimės ar nelaimės. Beviltiška galvoti, kad nelaiminga diena turi nugramzdinti pasaulį į nieko neveikimą. Vis tik poveikis sukelia įtampą ir sunkumą, ir reikia būti atsargiems. Stebėjimas ir apdairumas atneš geriausius rezultatus. Geriau būti budriu nelaimingą dieną, nei prarasti budrumą laimingą. Neteisingas astrologijos supratimas prišaukė daug bėdų. Nepamirškime, kad šviesulių poveikis negali vienodai įtakoti visų ir visko. Aukštumose, vandenynuose ir po žeme negali būti vienodas poveikis nuo šviesulių poveikio. Mokslas apie šviesulių įtaką taps didžiu, kai bus atsisakyta prietarų.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Tuesday the 19th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©