AUM 1936 m.

Spausdinti
Kategorija: Agni joga lietuviškai
Parašyta Penktadienis, 28 gruodžio 2012 Autorius studija Gin-Dia

АУМ 1936 г.   AUM 1936 m.

231. Labai naudinga mokytis senovės kalbų, juose užfiksuota žmonijos minties istorija. Galima pastebėti, kokios sąvokos vystėsi arba nyko. Palyginkime sanskritą ir lotynų kalbą, pamatysime, kad lotynų kalba apsieina be labai gilių sąvokų; todėl krypstanti į materiją Romos mąstymas negali prilygti Indijos minties gilumui.

Kalba yra tautos metraštis, o žodynas yra jos Kultūros istorija.

233. Praradusi dvasios suvokimą žmonija atima iš planetos pusiausvyrą, ir tada pradeda vykti tai kas neišvengiama; nes nėra karminės pasekmės be priežasties ir nėra priežasties be pasekmės. Reiškinys, kurį iššaukė dvasinių siekių praradimas, pirmiausia iššauks tuos impulsus, kurie atneš planetai atgimimą. Fizinės permainos leis suprasti Agnį Jogą. Finansų nuosmukis pakeis vertybių skalę. Religijų iškraipymas suteiks galimybę naujiems dvasiniams žygdarbiams. Todėl seno pasaulio griuvimas yra tik naujo įsitvirtinimas, nes taip Mes (Šambalos Mokytojai) leidžiame pasauliui išgelbėti dvasią.

Paguoda – tik trijų pasaulių suvokime. Niekas daugiau negali įvertinti Tiesos pasiekimų.

412. Kai žmogus suvokia turintis charakteringą jam jėgą, dar negreit po to jis  pradės ja naudotis kryptingai. Įvyks daug nenatūralių situacijų, bet reikia turėti labai daug kantrybės. Kai svetimšalis netaisyklingai taria svetimos kalbos žodžius, šeimininkas nesijuokia, jis stengiasi suprasti ir padėti. Taip pat  reikia būti labai dėmesingam ir bandant pažinti subtiliąsias energijas. Žmonės gali pradėti gėdysis arba stengtis padidinti savo pojūčius, bet nereikia įžeisti netgi pirmojo bandymo metu.

Neabejotinai, dabar vyksta didelis sąmonės poslinkis. Ten, kur buvo manyta sulaukti neigimo, būtent ten susidaro galimybės. Džiaukimės kiekviena pradžia.

428. Kodėl psichinių eksperimentų metu būtinas moters dalyvavimas? Kodėl moters prižiūrimos gėlės auga ir žydi gausiau? Kodėl sergant moters prisilietimas toks gydantis? galima išvardinti daugybę pavyzdžių, kai būtent moteris suteikia ypatingą psichinės energijos įtampą, tačiau į tai nekreipiamas dėmesys. Gydytojai retai supranta, kodėl moters dalyvavimas operacijoje gali būti ypač naudingas. Amžinasis moteriškasis pradas dar nerado teisingo supratimo.

Mokslininkai nepagalvoja, kad vien kai kurių žmonių dalyvavimas prilygsta galingiausio aparato poveikiui. Nevykdomi bandymai, kurie galėtų grafiškai pažymėti skirtingus žmogiškuosius poveikius. Neapsakomai naudingas kiekvienas bandymas su psichine energija.

513. Nusikalstamumas auga, žiaurumas ir nužmogėjimas didėja. Būtina išsiaiškinti tokių gėdingų reiškinių priežastį. Negalėjo žmonija be priežastis tapti blogesne. Be kosminių priežasčių ir pačioje žmonijoje slypi pagrindas būti sukrėsta. Negalima be galo neigti psichinę energiją. Kosminis spaudimas ir psichinė žmonijos energija pajunta spaudimą. Psichinė energija ne tik kad nepripažįstama, bet dar ir naikinama, iššaukiant fizines ir psichines ligas.

Sseniai nustatyta, kad nusikalstamumas yra psichinė liga. Kaip ir sadizmas, žiaurumas, sulaukėjimas yra tos pačios psichinės epidemijos pasekmės.

Neįmanoma išvaduoti žmonijos iš šių pančių, jei nebus pripažinta psichinė energija. Ji auga nuo spaudimo. Ji, kaip sprogiosios dujos, sukelia sprogimo grėsmę. Belieka ją nukreipti reikiama kryptimi, kitaip ji užbaigs evoliuciją. Tačiau toks poveikis į pradinę energiją negali būti atsitiktinis. Visoje planetoje turi susikurti mokslo ir kultūros židiniai, kurie bendradarbiaudami užsiims ir psichinės energijos auklėjimu. Toks tinklas gali sukurti mokslinės disciplinos pagrindą.

530. Skausmas yra pažeisto organo požymis, kitaip kalbant, ligos pranašas. Gali būti ir visai kitoks skausmas, atsirandantis, kai vienas organas užgožia kito organo veiklą. Ypač tai pastebima esant širdies ligoms. Širdis gali būti sveika, bet tokia jautri, kad jai pasidaro kaip ir ankšta tarp kitų organų.

Paprastai sveiku laikomas organizmas, kuris nejaučia skausmo, bet toks vertinimas primityvus. Pati sveikiausia širdis gali skaudėti, nes ji atspindi mintis.

Reiktų, kad gydytojai aiškiai skirtų ligų priežastis. Psichinės energijos pripažinimas jiems padėtų.

565. Jūs esate girdėję, kad asmuo, turintis kalbos sutrikimų, staiga galėdavo pasakyti nuostabią ir įkvepiančią kalbą. Negali tai vykti vien kalbėtojo valios pagalba, tam buvo reikalingas ir kitos energijos bendradarbiavimas. Kažkas pasiuntė savo Apsaugančią Jėgą. Galbūt, tokia Jėga visiems laikams išgydys trūkumą? Galbūt nervinis traukulys pasitrauks visiems laikams, jei bus išsaugotas entuziazmas, pripildęs nuostabią sakytojo kalbą. Tegu jis stebi savo širdies ritmą. Tegu prisimena, kokia harmoninga buvo jo sėkmingoji kalba, kuri taip įkvėpė klausytojus. Išlaikyti įvykusią harmoniją jau bus pasiekimas. Daug galima nurodyti pavyzdžių, kai psichinės energijos ritmas pakeldavo žmogų ir padėdavo įveikti visus nervinius spazmus. Daug galima išvardyti atvejų, kai žmonės, paveikti Aukščiausios Energijos, visam laikui pamiršdavo savo trūkumus.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Thursday the 14th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©