Kaip pasiekti rezultatų darbe ir dvasiškai tobulėti?

Spausdinti
Kategorija: Kas yra Gyvoji Etika
Parašyta Ketvirtadienis, 27 gruodžio 2012 Autorius Jelena Rerich

Kaip pasiekti rezultatų darbe ir dvasiškai tobulėti?

Jūs juk galite skaityti „Agni Jogos“ knygas, kuriose duodami išsamūs nurodymai ir patarimai. Jei jūs įvykdysite nors dešimtąją dalį nurodymų, rezultatai neužtruks ir nevers jūsų laukti. Galiu pridurti, kad greičiausiam dvasiniam tobulėjimui ir vystymuisi pagrindinė sąlyga yra tvirtas įsitikinimas, kad veikia Hierarchijos dėsnis. Tai ir yra ta šventa koncentracija, apie kurią tiek rašoma ir kuri taip dažnai iškraipoma ir neteisingai traktuojama. Nei minutei nepamirškime apie Šviesos Hierarchiją, visada veikime jos vardu, taip sukursime pastovų ryšį, kuris galiausiai pritrauks didžiąją Sėkmės galią.

Ateities kelias – tai dvasios pabudimo kelias. Skaitydami Agni Jogą jūs suprasite, kokiu grėsmingu laikotarpiu mes gyvename. Ir pajutę kaip lėtai keičiasi žmogaus mąstymas, suprasite, kad negalima delsti nė minutės.   Sprendžiasi mūsų Planetos likimas, ir tik pati žmonija gali nuspręsti, į kurią pusę palinks žmonijos ateitis. Vyksta pasaulio persitvarkymas, ir mes turime tvirtai apsispręsti – ar eisime kartu su evoliucija, su Kosminiu Magnetu, ar pasmerksime save perdirbimui drauge su visomis kosminėmis atmatomis.

Daugelio pradedančiųjų studijuoti Agni Jogą problema yra ta, kad žavėdamiesi visa apimančia išmintimi ir grožiu, jie vis dėlto tam skiria dėmesio ne daugiau, nei nuostabiam poezijos kūriniui. Jie nesupranta viso aktualumo ir  netgi nerodo pastangų pritaikyti tai gyvenime, jie neatsisako nė vieno įpročio, nė vieno patogumo, o tuo metu rūstūs  ugninės audros, apie kurią tiek daug kalbama Mokyme, šaukliai jau pradeda rodytis. Nepasiruošusios, neužsigrūdinusios dvasios žus tūkstančiais nuo naujų, dar nežinomų,  epidemijų.

Laikas prisiminti dvasios higieną. Jokie vitaminai, jokie apšlakstymai ir skiepai neišgelbės to, pas kurį išseko arba sukaulėjo psichinė energija. Kaip reikia išaiškinti žodžių „tarnystė žmonijai ir pasiaukojimas vardan jos“ esmę? Juk kova yra pats nuostabiausias gyvenimo būdas.  Kovoje susijungia tobulėjimas, pasiaukojimas, iš kurių išauga nauja sąmonė, ne tik asmenybės, bet ir tautos bei šalies.

Būtent šiandien tas momentas, kai laikas visus suburti į kovą. Visos šalys, visas Pasaulis įtraukti į sunkią kovą, kurioje laimės tik tikintys dvasios nemirtingumu. Neapgaudinėkime savęs, kad viskas susitvarkys ir be mūsų sprendimų. Ne, kiekviena šalis turi suprasti, kad ji gali išlikti tik sudarydama galimybes dirbti ir kurti patiems geriausiems savo šalies atstovams, kovojantiems su nemokšiškumu ir griaunančiomis jėgomis. Visos šalys laiko didįjį egzaminą, bet ar visos išlaikys? Subtiliuosiuose pasauliuose jau susiformavo Ateities vaizdas, bet dar gali būti įtraukta daug palengvinimų.

Taigi, visur ir visada kalbėkite ir rašykite uždegančiai vardan kultūros, šlovinkite didvyriškumą ir žygdarbį! Kaip pasakyta Mokyme, ten kur didvyrio sąvoka kelia juoką ar atrodo netinkama, ten prasidėjęs irimas. Pagal šį bruožą galima spręsti apie tautos sukriošimą. Paliekančios mūsų planetą Aukštos Dvasios priesakas  pasiliekantiems buvo – „kurkite didvyrius!“ Atėjo laikas, kai visi mes patys turime tapti didvyriais ir padėti jais tapti kitiems.

Письма Е.Рерих 1929 – 1938. Т. I. Новосибирск: ВИКО , АЛГИМ, и .О.О.АУРА, 1992. С.193 (11. 4. 34)

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Tuesday the 19th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©