Didinga ateitis priklauso...

Spausdinti
Kategorija: Kas yra Gyvoji Etika
Parašyta Ketvirtadienis, 27 gruodžio 2012 Autorius Valentinas Sidorovas

Didinga ateitis priklauso azijietiškai Rusijai

Savo gyvenimu patvirtinę Kultūros Nešėjų vardą Nikolajus ir Jelena Rerichai kaip palikimą ateinančioms kartoms dovanojo Agni Jogą. Tai Žinios skirtos ateinančios Naujos, Kultūros suklestėjimo eros gyventojams. Tai tas pats Mokymas, kurį skleidė Kristus, Budda, Mahometas, Platonas, Zoroastra ir kiti Mokytojai, atėję padėti žmonijai išbristi iš nelaimių ir nesėkmių rato.

„Didinga ateitis priklauso Rusijai, bet ne europietiškai, o azijietiškai Rusijai. Palaipsniui jos centrai iš Maskvos ir Leningrado (Peterburgo) persikels į Sibirą, į Altajų. Nes europietiška Rusija, bet kuriuo atveju pusė jos, nebetiks gyvenimui. Taip teigė Rerichai. Po daugybės įvyksiančių kataklizmų azijietiškai Rusijai, net ne eurazijietiškai, skirta tapti atsinaujinusios, išvalytos ir pasikeitusios planetos dvasine šerdimi. Įvykdyti šią užduotį Rusijoje įsikūnys jei ne visos, tai beveik visos Didžiosios žmonijos Dvasios: nuo Ramakrišnos iki Rerichų.

Atlikdamas Baltosios Brolijos pavestą misiją, kaip Šambalos Pasiuntinys, N.Rerichas aplankė dvidešimt septynias pasaulio šalis, kiekvienoje šalyje jis išsakė vienintelį kvietimą – vienytis. Šis kvietimas visų pirma turėjo veikti kultūriniu pagrindu. Vėliau tapęs plačiai žinomu lozungas „Taika per Kultūrą“ pirmą kartą buvo ištartas Dardžilinge (Indijoje), susitikimo su Mokytojais metu.

Apčiuopiamų ir momentinių rezultatų Rericho misija nedavė. Rusijoje* jis buvo nesuprastas, Anglijoje sutiktas su neapykanta. Vienintelė šalis, kuri supratingai ir draugiškai sutiko Rerichą, buvo Prancūzija. Žinoma, viena ši šalis nedaug tegalėjo pakeisti pasaulio istorijoje.

Susitikimai Dardžilinge, Londone (ten pirmą kartą susitiko su Mokytojais) ir Paryžiuje (1923 metais Rerichai gavo iš Mokytojų Oriono Akmenį), tapo vienais iš svarbiausių įvykių Rerichų gyvenime. Prieš artėjantį išėjimą iš šio pasaulio N.Rerichas nutapo paveikslą, kuriame labai aštriai pabrėžiamas Dardžilingo kalnų peizažas. Šis paveikslas vadinasi „Atmink!“ („Помни“).

 Šalis, kuriai skirta kosmiškai atsakinga misija – apie tai ne kartą ir ne dviprasmiškai užsimenama Agni Jogoje – Rusija. Būtent ši šalis (su prigludusiomis prie jos teritorijomis Vidinės ir Išorinės Mongolijos, Tibeto, Indijos) išliks chaoso apimtoje planetoje. Ir ne tik išliks, bet ir taps „šalimi nugalėtoja“, nes apvalytoje ir pasikeitusioje jos žemėje gyvens ir tobulės nauja, gerokai dvasingesnė žmonijos rasė.

„Visi, kas eis su šia šalimi, pasidalins su ja ir pergale. Taip prisakyta ir užrašyta žvaigždžių runose“ (J. I. Rerich).

Šalys, atsisakiusios bendradarbiavimo su Rusija, pasmerktos žūčiai ir užmarščiai, nes nepereis į naująjį kosminės evoliucijos spiralės apsisukimą.

В.Сидоров. Против течения.

Valentinas Sidorovas žinomas kaip knygos „Septynios dienos Himalajuose“ (“Семь дней в Гималаях”),kuri išgarsėjo 80-aisiais, autorius.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Sunday the 17th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©