Melagingi mokymai

Spausdinti
Kategorija: Mus veda Mokytojai
Parašyta Šeštadienis, 09 kovo 2013 Autorius studija Gin-Dia

Melagingi mokymai

S.Kliučnikovas. Kelias į save, dvasinių galių įgijimas. 12 dalis. S.Ju.Kliučnikov. Put k sebe, obretenije duchovnoij sily. Glava 12. 

Agni Joga sako: kad tamsieji priartėtų prie mokinio, jie pasirenka ne mažiau trijų tarpininkų, nes puikiai žino, kad tiesiogiai jų aura bus lengvai atpažinta. Vienu atveju jie gali žinoti dvasinio nuginklavimo tikslą ir operacijos detales ir būti valdomi iš žemiško plano, kitu – gali būti kieno-tai griaunančios astralinės valios vykdytojai, impulsais valdomi iš subtilaus pasaulio. Jei iš nežinojimo arba silpnumo ieškotojas nepažino naikinančios programos ir įėjo į kontaktą, o po to nusileido, tai jis jau nebebus šviesaus mokymo laidininkas, o grupė tokių ieškotojų virsta tamsos sekta.

Norint suprasti vieno ar kito centro veiklą, reikia išsiaiškinti:

– kokia išpažįstamo mokymo esmė; kiek realiai centro veikla atitinka jo programinėms nuostatoms; koks centro vadovo ir jo pagrindinių pagalbininkų dvasinis veidas.

Jei negalima teigiamai atsakyti bent į vieną iš šių klausimų, reikia susimąstyti.

Taigi, dar kartą išvardysime bendrus požymius, būdingus šiandienos melagingiems mokymams:

Supaprastinta ir primityvi dėstymo maniera, žemas intelektualus dėstomos medžiagos lygis. Arba atvirkščiai, sudėtinga ir supainiota medžiaga, pseudointelektualus išdėstymas, nereikalingos informacijos perteklius.

Nepakankamas dėstomos temos nuoširdumas, sausumas, išimtinai mentaliniai išvedžiojimai, bet kartais atvirkščiai, per didelis sentimentalumas, „saldžiai nuglaistytas“ tekstas.

Atvira kosmopolitinė* kryptis, antipatriotiški nusiteikimai. Nėra ryšio su tradicijomis, istorija, nacionalinėmis ypatybėmis šalies, kurioje gimė mokymas. Kartais atvirkščiai atviras parazitavimas ant senovės tradicijų.

Perdėtai ryški reklama, girianti vadovo dieviškumą. Atsiminkime, kaip reklamavo save atvykęs į Rusiją liūdnai pagarsėjęs Sioko Asahara (Shoko Asahara).

Pataikavimas žmogaus egoizmui, ankstyvojoje mokinio stadijoje laisvės idealų eksploatavimas, tezė „viskas leidžiama be apribojimų“.

Nežinomas mokymo šaltinis.

Reikalavimas aklo fanatiško paklusimo visiems žemiško vadovo nurodymams, uždraustas intelektualus suvokimas.

Ekumeninė* kryptis, polinkis sumaišyti visus pagrindus. 

*kosmopolitizmas – visuomeninė polit. pozicija ir ideologija, teigianti, kad visi žmonės yra lygiaverčiai ir lygiateisiai visą žmoniją apimančios bendruomenės nariai, atmetanti nacionalizmą, patriotizmą.

*ekumenizmas – judėjimas dėl visų krikščionių bažnyčių susivienijimo. 

Išvertė Diana Stungurienė, 2013-02-04.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Thursday the 14th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©