vieninga Šviesos Hierarchija

Spausdinti
Kategorija: J.Rerich laiškai
Parašyta Antradienis, 16 vasario 2016 Autorius Jelena Rerich

Vieninga Šviesos Hierarchija  „Egzistuoja vieninga Šviesos Hierarchijos seka, neturinti ribų, ir visi tikrieji Šviesos Nešėjai, pasirodantys ir esantys dabar mūsų Žemėje, yra tos sekos Grandys. Žinoma, Šviesos Sūnūs, iš aukštųjų pasalių (Veneros ir Jupiterio) į mūsų planetą atėję pagreitinti žmonijos evoliuciją dabartinio evoliucijos Rato trečios rasės pabaigoje, ir yra didžiosios Dvasios, stovinčios mums pasiekiamos ir artimiausios pagal karmą Šviesos Hierarchijos priešakyje.

Jie yra mūsų sąmonės Protėviai, Jiems mes turime būti dėkingi už mūsų protinį vystimąsi. Ir, žinoma, Jie priklauso Kosmoso Kūrėjams. Kiekvienas toks Kūrėjas turi praeiti žmogišką evoliuciją, kad po to taptų vienos ar kitos planetos vedančiuoju. Tačiau kadangi evoliucija yra beribė, tai ir visi tie Kūrėjai, užbaigdami vieną evoliucijos ciklą, pradeda kitą ir vėl gimsta, bet jau Aukštuosiuose Pasauliuose. Įsigilinkite į Beribiškumo sąvoką.“
Iš J. Rerich laiškų. II tomas, 07.12.35.
*
N. Rerichas "Pasaulio Motina", nutapytas 1924 m.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Sunday the 17th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©