Besielės esybės

Spausdinti
Kategorija: J.Rerich laiškai
Parašyta Šeštadienis, 29 gruodžio 2012 Autorius Jelena Rerich

Besielės esybės visiems yra girdėtos. Tai ne simbolis, bet cheminė tikrovė. Gali paklausti – ar jos įsikūnija, būdamos tokiame apgailėtiname pavidale? Klausimas rodo pagrindų nežinojimą. Niekas negali įsikūnyti be ugninės energijos atsargų. Be Agni šviesos niekas neįeis į tankios materijos pasaulį.


Agni iššvaistymas vyksta čia, tarp visų gamtos stebuklų. Išeikvojant Agni visiškai nereikia daryti kažkokius žvėriškus nusikaltimus. Iš įvairių Mokymų mes pakankamai daug žinome netgi ir apie banditų pasiekimus. Paprastai Agni išeikvojimas vyksta šiokiadieniais, aptemus dvasiai. Mažyčiais žingsneliais sustabdomas Agni augimas. Reikia žinoti, kad Agni kaupiasi natūraliai. Tačiau kai tamsa sustabdo tobulėjimą, ta ugnis nepastebimai, bet chemiškai įrodomai, palieka netinkamą talpą. Nuostabus amžino judėjimo, evoliucijos, arba involiucijos įstatymas! Nuostabus įstatymas, leidžiantis kiekvienam įsikūnijusiam nešioti savyje amžiną Agni, kaip Šviesą tamsoje. Nuostabus įstatymas, nekliudantis jau nuo septynerių metų auginti ugninį sodą. Tegul tos pirmosios gėlės bus nedidelės, tegul jos pražys visai nuo menkučių sumanymų, tačiau tai bus teisingo ateities mąstymo užuomazga. Kokia gausybė nuostabių sumanymų užgimsta septynmetėje širdyje, kai migloti Subtilaus Pasaulio vaizdai dar neapleido smegenų ir širdies! Tuo pat metu gali prasidėti ir išeikvojimas, jei dirva augalui bus sudūlėjusi. Esant tokiai bėdai galima daug padėti arba, kaip seniai pasakyta, paskolinti Ugnies. Toks skolinimas taip pat vyksta labai menkučiuose veiksmuose. Štai jau trečią kartą paminiu menkutį-mažytį veiksmą. Iš tokių liepsnelių įsižiebia galinga ugnis“.

„Negalvokite, kad besieliai žmonės kokios tai pabaisos. Įvairiose srityse jie pasiekia netgi mechaninį pirmumą, bet Ugnis paliko juos, ir aptemo jų darbai“.

„Žinoma, kiekvienas yra laisvas pasirinkti savo likimą, netgi eidamas į galutinį suirimą. Tačiau besielės esybės labai užkrečiančios ir pavojingos. Tokiai užgesusiai būsenai labai artimas apsėdimas. Negalvokite, kad perspėjimas išpūstas, jei išgirsite, kad maždaug pusė žmonijos labai arti tokio pavojaus. Žinoma, prigesimo laipsnis labai skirtingas, bet prasidėjęs irimas labai progresuoja. Tai pastebima ir praeities kultūrose. Dvasinė ugnis užgeso, paliko tik rūkstantis laužas, bet visi dūmai yra nuodingi, jei į juos nepridėta naudingo priedo“.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Sunday the 17th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©