Sklido pranašystės

Spausdinti
Kategorija: J.Rerich laiškai
Parašyta Šeštadienis, 29 gruodžio 2012 Autorius Jelena Rerich

Jei kausto baimė, jei gaila savęs, jei siekiama save sureikšminti ir nesinori aukotis vardan kitų, jei nesuvokiama, kas tikra ir amžina, o kas tik dienos blizgesys, jei nėra atsakomybės – ar gi tai ėjimas į Šviesią Ateitį? (AJ)

Sklido pranašystės

Iš J.Rerich laiško 1932m. gruodžio 29d.

Paskutinę savaitę mūsų slėnyje sklido pranašystės apie stiprų žemės drebėjimą, kuris turėtų prasidėti gruodžio 22 dieną, tęstis tris dienas, ir sunaikinti visą mūsų slėnį.

Tačiau 21-ą dieną netikėtai pradėjo gausiai snigti ir stipriai nukrito temperatūra, visa tai vyko su nedidelėmis pertraukomis iki gruodžio 27-os. Buvo pasakyta: „Reikia įsiklausyti į tautos pranašystes, išskaičiuojančias kosminius reiškinius. Labai dažnai juose galima pamatyti tikslius išskaičiavimus. Tačiau įtakos gali turėti ir daugelis kitų sąlyginumų. Galima patvirtinti, kad mirtino pavojaus buvo išvengta. Jūs žinote, kiek daug srovių buvo panaudota. Be to, meteorinis sniegas sukūrė ledo garus. Pilnai suprantama, kad jūs galite jausti įtampą ir nesveikuoti. Taip, tamsos jėgoms nepasisekė, ir jūsų apsijungimas nepažeidė srovių. Visada reikia suprasti, kad net netiesioginis priešinimasis Spinduliams yra kenksmingas, o jei dar įsijungs praeities prisiminimai ir senos sąskaitos, tai daug naudingų srovių bus pažeista.

J.Rerich laiškai. I tomas, 29.12.32.
Vertė D.Stungurienė

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Tuesday the 19th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©