Tiesa nesunaikinama 03

Spausdinti
Kategorija: N.Rericho raštai
Parašyta Šeštadienis, 11 liepos 2015 Autorius N.Rerichas

N. Rerichas Gedimino pilies griuvėsiai, nutapytas 1903 m.
Вильна. Остатки замка Гедимина (Гора Гедиминова замка) 1903.
*
„Mūsų draugams jau seniai siūliau, kad turi būti sudaryti ne tik tikrų ir nuoširdžių bendradarbių sąrašai, bet ir griovėjų – atvirų ir užsimaskavusių. Kai jūs žinote priešą, jūs jau esate jį nugalėję. Kai sužinosite ir pajausite Kultūros priešininkų irštvas, jūs tuo pat metu įgysite naujų jėgų ir naujų sąjungininkų.


Ir dar kartą, nepamirškime, kokie įvairialypiai yra tamsos tarnautojai. Kokios skirtingos jų kaukės ir kokiais melagingais samprotavimais jie prisidengia, kad kuo stipriau suglumintų, sugriautų ir suardytų. Kai jūs pabandysite surašyti į vieną lapą tuos įvairiaveidžius tamsos tarnus, jūs būsite nustebinti, pamatę, kad iš esmės jie labai giminiški. Išstudijuokite jų įvairialypę veiklą, supraskite jų diegiamą sistemą, įžvelkite galutinį jų daugžodžiavimo tikslą – ir jūs išvysite tuos pačius destruktyvius (griaunančius) pavidalus. Štai kodėl taip naudinga yra išaiškinti ne tik Kultūros draugus, bet ir priešus.“
N. Rerichas. Tiesa nesunaikinama. Dienoraščio puslapiai. 1935 m. vasario 5 d., Pekinas.

...nepamirškime, kad mūsų protėviai turėjo žymiai daugiau medžių, bet saugoti juos mokėjo kur kas geriau, o mes turime labai mažai, tad privalome gyvam medžiui ne tik taupūs, bet net šykštūs būti. E.Šimkūnaitė.
Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė. Mahatma Gandis
Thursday the 14th. Affiliate Marketing templjoomla.ru . Custom text here
Copyright 2012

©